Categorii

Filtre

Preţ
Arie: RON - RON
Brand

Pareri clienti

Accesorii retelistica

Extinde-ti retea de internet pana unde vrei tu , alege accesoriile din oferta cumperi-orice.ro pentru retele extinse de internet.

Sortare după:
-20%
Adaptor retea TP-Link gigabit , UE300 , USB 3.0 , 10/100/1000 Mbps , Alb
Adaptor retea TP-Link gigabit , UE300 , USB 3.0 , 10/100/1000 Mbps , Alb
105,00RON 84,00RON
Interfata: USB 3.0Conector: RJ-45Viteza transfer: 10/100/1000 MbpsDimensiuni: 7.1 x 2.6 x 1.62 cm..
-14%
Antena externa TP-Link TL-ANT2409A
116,00RON 100,00RON
Uşor de UtilizatInstalarea TL-ANT2409A este simplă şi intuitivă. Această antenă este compatibilă cu ..
-14%
Antena externa TP-Link TL-ANT2424B Parabolica
310,00RON 267,00RON
Ce Face Acest ProdusAntena parabolică de tip grid TL-ANT2424B este proiectată pentru sistemul cu spe..
-9%
Antene externa TP-Link TL-ANT2408CL
33,00RON 30,00RON
Conector RP-SMA (tata)Tip antena OmnidirectionalaPutere 8 dBiInstalare usoara pentru cresterea semna..
-14%
Cablu extensie antena TP-Link RP-SMA mama la RP-SMA tata
49,00RON 42,00RON
Conector RP-SMA tataConector RP-SMA mamaLungime 3 metri..
-15%
Print server TP-Link WPS510U , Fara fir , USB 2.0 , Alb
Print server TP-Link WPS510U , Fara fir , USB 2.0 , Alb
319,00RON 272,00RON
Tip print server: fara firInterfata: USB 2.0Standard wireless: 802.11 b/g/nSecuritate: WEP, WPA-PSK/..
Accesoriu retea D-Link DEM-310GT SFP la 1000BaseLX
285,00RON
Modul opticConector Duplex LCFull duplex operation802.3x flow control supportFiber type: 9um single-..
Accesoriu retea D-Link DEM-311GT Mini-GBIC SFP la 1000BaseSX
197,00RON
Modul MiniGBICConector LCViteza port 10/100/1000 MbpsDimensiuni 5.72x1.38x0.85 cmGreutate 18 grame..
Accesoriu retea media convertor D-Link DMC-300SC Multimode 10/100 la 100BaseFX
315,00RON
Modul Multimode media convertorInterfata 1X SCPorturi LAN 1X RJ-45Viteza transfer 10/100 MbpsSemnal ..
Antena externa TP-Link TL-ANT2415D
279,00RON
Ce Face Acest ProdusTL-ANT2415D este o antenă omnidirecţională pentru utilizare în mediul exterior c..
Antena TP-Link Exterior TL-ANT2412D
217,00RON
Ce Face Acest ProdusTL-ANT2412D este o antenă omnidirecţională pentru utilizare în mediul exterior c..
Mufa TP-Link Surge protectie pentru antena
77,00RON
Mufa protectie supratensiuneConector Tip N tata la tip N mama..
Print server TP-Link cu fir 10/100 Mbps TL-PS110U
Print server TP-Link cu fir 10/100 Mbps TL-PS110U
206,00RON
Tip print server: Cu firInterfata: USB 2.0Conector retea: RJ-45Viteza de transfer: 10/100 MbpsManage..
Print server TP-Link PS310U USB 2.0
Print server TP-Link PS310U USB 2.0
205,00RON
Interfata USB 2.0Conector retea 1x RJ-45Viteza 10/100 MbpsManagement Web BasedSuport TCP/IP,(Remote ..
Afişare 1 - 15 din 15 (1 pagini)
Cumperi Orice - Magazinul tau on-line © 2017

Contactează-ne