Categorii

Filtre

Preţ
Arie: RON - RON
Brand

Pareri clienti

Accesorii retelistica

Extinde-ti retea de internet pana unde vrei tu , alege accesoriile din oferta cumperi-orice.ro pentru retele extinse de internet.

Sortare după:
Accesoriu retea D-Link DEM-310GT SFP la 1000BaseLX
275,00RON
Modul opticConector Duplex LCFull duplex operation802.3x flow control supportFiber type: 9um single-..
Accesoriu retea media convertor D-Link DMC-300SC Multimode 10/100 la 100BaseFX
310,00RON
Modul Multimode media convertorInterfata 1X SCPorturi LAN 1X RJ-45Viteza transfer 10/100 MbpsSemnal ..
Antena TP-Link Exterior TL-ANT2412D
194,00RON
Ce Face Acest ProdusTL-ANT2412D este o antenă omnidirecţională pentru utilizare în mediul exterior c..
Antena TP-Link unidirectionala TL-ANT2409B
98,00RON
Ce Face Acest ProdusTL-ANT2409B este o antenă direcţională care operează în banda de 2.4GHz şi asigu..
Antene externa TP-Link TL-ANT2408CL
31,00RON
Conector RP-SMA (tata)Tip antena OmnidirectionalaPutere 8 dBiInstalare usoara pentru cresterea semna..
Mufa TP-Link Surge protectie pentru antena
78,00RON
Mufa protectie supratensiuneConector Tip N tata la tip N mama..
Print server TP-Link cu fir 10/100 Mbps TL-PS110U
Print server TP-Link cu fir 10/100 Mbps TL-PS110U
208,00RON
Tip print server: Cu firInterfata: USB 2.0Conector retea: RJ-45Viteza de transfer: 10/100 MbpsManage..
Print server TP-Link PS310U USB 2.0
Print server TP-Link PS310U USB 2.0
207,00RON
Interfata USB 2.0Conector retea 1x RJ-45Viteza 10/100 MbpsManagement Web BasedSuport TCP/IP,(Remote ..
Afişare 1 - 9 din 9 (1 pagini)
Cumperi Orice - Magazinul tau on-line © 2017

Contactează-ne