Categorii

Filtre

Preţ
Arie: RON - RON
Brand

Pareri clienti

Accesorii retelistica

Extinde-ti retea de internet pana unde vrei tu , alege accesoriile din oferta cumperi-orice.ro pentru retele extinse de internet.

Sortare după:
-15%
Accesoriu retea D-Link DEM-311GT Mini-GBIC SFP la 1000BaseSX
311,00RON 265,00RON
Modul MiniGBICConector LCViteza port 10/100/1000 MbpsDimensiuni 5.72x1.38x0.85 cmGreutate 18 grame..
Accesoriu retea media convertor D-Link DMC-300SC Multimode 10/100 la 100BaseFX
425,00RON
Modul Multimode media convertorInterfata 1X SCPorturi LAN 1X RJ-45Viteza transfer 10/100 MbpsSemnal ..
-14%
Antena exterior TP-Link TL-ANT2412D , Omnidirectionala , 12 dBi , , 2.4 Ghz
215,00RON 185,00RON
Ce Face Acest ProdusTL-ANT2412D este o antenă omnidirecţională pentru utilizare în mediul exterior c..
-16%
Antena exterior TP-Link TL-ANT2415MS , 15 dBi , 2.4 Ghz , 2X2 MIMO , Alb
818,00RON 685,00RON
Conector: RP-SMATip antena: OmnidirectionalaPutere: 15 dBiAlte informatii: Instalare usoara pentru c..
-14%
Antena exterior TP-Link TL-ANT5819MS , 2x2 MIMO Sector , 19 dBi , 5 Ghz , Alb
789,00RON 675,00RON
Conector: RP-SMATip antena: polarizare vertical si orizontalPutere: 19 dBiFrecventa: 5.0 - 6.0 GhzIm..
-14%
Antena exterior TP-Link TL-ANT5830MD , 30 dBi , 5 Ghz , 2x2 MIMO , Alb
810,00RON 695,00RON
Conector: RP-SMATip antena: polarizare vertical si orizontalPutere: 30 dBiFrecventa: 5.0 - 6.0 GhzIm..
-11%
Antena externa TP-Link TL-ANT2409A , Unidirectionala , 9 dBi , 2.4 Ghz , Alb
116,00RON 103,00RON
Uşor de UtilizatInstalarea TL-ANT2409A este simplă şi intuitivă. Această antenă este compatibilă cu ..
-39%
Antena externa TP-Link TL-ANT2410MO , 10 dBi , 2.4 Ghz , Alb
Antena externa TP-Link TL-ANT2410MO , 10 dBi , 2.4 Ghz , Alb
799,00RON 489,00RON
Conector: 2x RP-SMA (mama)Tip antena: cu polarizare Orizontala si verticalaPutere: 10 dBiAlte inform..
-14%
Antena externa TP-Link TL-ANT2415D , Omnidirectionala , 15 dBi , 2.4 Ghz
279,00RON 239,00RON
Ce Face Acest ProdusTL-ANT2415D este o antenă omnidirecţională pentru utilizare în mediul exterior c..
-13%
Antena externa TP-Link TL-ANT2424MD , 2.4 Ghz , 24 dBi , Alb
799,00RON 695,00RON
Conector: RP-SMAPutere: 24 dBiFrecventa: 2.3 - 2.7 GhzImpedanta: 50 OhmInstalare: exteriorDimensiuni..
-19%
Antena TP-Link TL-ANT2414A , Unidirectionala , 14 dBi , 2.4 Ghz , Alb
340,00RON 275,00RON
Ce Face Acest ProdusTL-ANT2414A este o antenă direcţională care operează în banda de 2.4GHz şi asigu..
-44%
Antene externa TP-Link TL-ANT2408CL , Omnidirectionala , 8 dBi , 2.4 Ghz , Negru
50,00RON 28,00RON
Conector: RP-SMA (tata)Tip antena: OmnidirectionalaPutere: 8 dBiAlte informatii: Instalare usoara pe..
-10%
Cablu extensie antena TP-Link RP-SMA mama la RP-SMA tata
82,00RON 74,00RON
Conector: RP-SMA tataConector: RP-SMA mamaLungime: 5 metri..
-35%
Cablu extensie antena TP-Link RP-SMA mama la RP-SMA tata
65,00RON 42,00RON
Conector 1: RP-SMA tataConector 2: RP-SMA mamaLungime: 3 metri..
-8%
Mufa TP-Link Surge protectie pentru antena
80,00RON 74,00RON
Tip: Mufa protectie supratensiuneConector: Tip N tata la tip N mama..
Afişare 1 - 15 din 19 (2 pagini)
Cumperi Orice - Magazinul tau on-line © 2018

Contactează-ne