Categorii

Filtre

Preţ
Arie: RON - RON
Brand

Pareri clienti

Accesorii retelistica

Extinde-ti retea de internet pana unde vrei tu , alege accesoriile din oferta cumperi-orice.ro pentru retele extinse de internet.

Sortare după:
-78%
Accesoriu retea D-Link DEM-310GT SFP la 1000BaseLX
1.301,00RON 285,00RON
Modul opticConector Duplex LCFull duplex operation802.3x flow control supportFiber type: 9um single-..
-31%
Accesoriu retea D-Link DEM-311GT Mini-GBIC SFP la 1000BaseSX
311,00RON 215,00RON
Modul MiniGBICConector LCViteza port 10/100/1000 MbpsDimensiuni 5.72x1.38x0.85 cmGreutate 18 grame..
-17%
Accesoriu retea media convertor D-Link DMC-300SC Multimode 10/100 la 100BaseFX
453,00RON 375,00RON
Modul Multimode media convertorInterfata 1X SCPorturi LAN 1X RJ-45Viteza transfer 10/100 MbpsSemnal ..
-26%
Swich KVM D-Link DKVM-222 , 2x USB la 2x 3.5 mm Jack la 2x VGA
Swich KVM D-Link DKVM-222 , 2x USB la 2x 3.5 mm Jack la 2x VGA
210,00RON 155,00RON
Tip accesoriu: Extender VGA la VGAUtilizare: SemnalConector: x1 VGA tata , 1x 3.5 mm Jack tata , 1x ..
-39%
Cablu retelistica Dell SFP+ Direct attach, 3 metri
899,00RON 545,00RON
Tip cablu: ReteaConector 1: SFP+ TataConector 2: SFP+ TataStandard: 10 Gigabit EthernetAlte informat..
-89%
Transceiver Dell SFP, 1000BASE-SX
1.199,00RON 128,00RON
Tip: SFP modul transceverForm: Plug and playTip: 1000 Base-SXTransfer: 1 GbpsProiectat pentru: Netwo..
-43%
Adaptor retea TP-Link gigabit , UE300 , USB 3.0 , 10/100/1000 Mbps , Alb
Adaptor retea TP-Link gigabit , UE300 , USB 3.0 , 10/100/1000 Mbps , Alb
105,00RON 59,90RON
Interfata: USB 3.0Conector: RJ-45Viteza transfer: 10/100/1000 MbpsDimensiuni: 7.1 x 2.6 x 1.62 cm..
-31%
Antena exterior TP-Link TL-ANT2415MS , 15 dBi , 2.4 Ghz , 2X2 MIMO , Alb
819,00RON 565,00RON
Conector: RP-SMATip antena: OmnidirectionalaPutere: 15 dBiAlte informatii: Instalare usoara pentru c..
-41%
Antena exterior TP-Link TL-ANT5830MD , 30 dBi , 5 Ghz , 2x2 MIMO , Alb
810,00RON 479,90RON
Conector: RP-SMATip antena: polarizare vertical si orizontalPutere: 30 dBiFrecventa: 5.0 - 6.0 GhzIm..
-29%
Antena externa TP-Link TL-ANT2424MD , 2.4 Ghz , 24 dBi , Alb
799,00RON 565,00RON
Conector: RP-SMAPutere: 24 dBiFrecventa: 2.3 - 2.7 GhzImpedanta: 50 OhmInstalare: exteriorDimensiuni..
-24%
Cablu extensie antena TP-Link RP-SMA mama la RP-SMA tata
85,00RON 65,00RON
Conector: RP-SMA tataConector: RP-SMA mamaLungime: 5 metri..
-13%
Controller wireless TP-Link AC50 , Dual Link Back-Up
Controller wireless TP-Link AC50 , Dual Link Back-Up
259,00RON 225,00RON
Instalare: DesktopInterfata: RJ-45 x5 10/100 MbpsFunctii wireless: L3 Management , Multi-SSID , Load..
-14%
Controller wireless TP-Link AC500 , pana la 500 AP-uri
Controller wireless TP-Link AC500 , pana la 500 AP-uri
745,00RON 639,90RON
Instalare: Montare in rackInterfata: RJ-45 x5 10/100/1000 MbpsFunctii wireless: L3 Management , Mult..
-10%
Print server TP-Link PS310U , USB 2.0 , 10/100 Mbps , Alb
Print server TP-Link PS310U , USB 2.0 , 10/100 Mbps , Alb
239,00RON 215,00RON
Interfata: USB 2.0Conector retea: 1x RJ-45Viteza: 10/100 MbpsManagement: Web BasedSuport: TCP/IP,(Re..
-7%
Print server TP-Link TL-PS110P , 10/100 Mbps , Paralel Port
230,00RON 215,00RON
Ce Face Acest ProdusPrint Serverul TP-LINK TL-PS110P vă permite să îmbunătăţiţi modul de utilizare a..
Afişare 1 - 15 din 16 (2 pagini)

Avantaje Cumperi-Orice.RO

Cumperi Orice - Magazinul tau on-line © 2019

Contactează-ne