Categorii

Filtre

Preţ
Arie: RON - RON
Categorie
Brand

Pareri clienti

Oferte speciale

Sortare după:
-17%
Accesoriu cabinet server Intel Value Rail AXXELVRAIL
309,00RON 255,00RON
Tip accesoriu: set sineAlte informatii: Permite ajustare intre 60.95 cm si 76.5 cm , Montare rack 1U..
-7%
Accesoriu camera video actiune SJCam prindere motocicleta cu slot
Accesoriu camera video actiune SJCam prindere motocicleta cu slot
125,00RON 116,00RON
Tip accesoriu: Prindere motocicleta cu slotCompatibilitate: Seria SJCam SJ4000 , SJ5000 , SJM10..
-9%
Accesoriu carcasa desktop Thermaltake Core P100 , Pedestal
Accesoriu carcasa desktop Thermaltake Core P100 , Pedestal
599,00RON 545,00RON
Tip accesoriu: Pedestal carcasaAlte informatii: Constructie modulara ce permite stivuirea carcaselor..
-7%
Accesoriu cooler procesor DeepCool Captain EX Serie AM4
15,00RON 14,00RON
Deepcool Captain EX Series AM4 Clip, clema de montare pentru socket-ul AM4, compatibilitate: Deepcoo..
-28%
Accesoriu Logitech R700 , Wireless Presenter , Negru
Accesoriu Logitech R700 , Wireless Presenter , Negru
449,00RON 325,00RON
CaracteristiciRaza actiune: pana la 30 de metriDisplay: LCD cu timp , nivel baterie , nivel receptie..
-8%
Accesoriu prindere motocicleta SJCam MM-03
Accesoriu prindere motocicleta SJCam MM-03
115,00RON 106,00RON
Tip accesoriu: Accesoriu prindere motocicleta bracket mountCompatibilitate: SJCam SJ4000 , SJ5000 , ..
-78%
Accesoriu retea D-Link DEM-310GT SFP la 1000BaseLX
1.301,00RON 285,00RON
Modul opticConector Duplex LCFull duplex operation802.3x flow control supportFiber type: 9um single-..
-31%
Accesoriu retea D-Link DEM-311GT Mini-GBIC SFP la 1000BaseSX
311,00RON 215,00RON
Modul MiniGBICConector LCViteza port 10/100/1000 MbpsDimensiuni 5.72x1.38x0.85 cmGreutate 18 grame..
-5%
Accesoriu retea media convertor D-Link DMC-300SC Multimode 10/100 la 100BaseFX
453,00RON 429,00RON
Modul Multimode media convertorInterfata 1X SCPorturi LAN 1X RJ-45Viteza transfer 10/100 MbpsSemnal ..
-19%
Accesoriu SJCam Aligator Clip
75,00RON 61,00RON
Tip accesoriu: Prindere Aligator clip cu monopied articulatCompatibilitate: SJCam SJ4000 , SJ5000 , ..
-3%
Accesoriu Tt eSPORTS GALERU
Accesoriu Tt eSPORTS GALERU
70,00RON 68,00RON
  Tt eSPORTS GALERU, mouse cable holder, dimensiuni: 113x102x111mm, greutate: 214g ..
-33%
Access point D-Link DAP-1360 , Interior , 300 Mbps , 802.11 b/g/n , Negru
199,00RON 133,00RON
Montare: interiorConector retea: 1X RJ-45Standard: IEEE 802.11 b/g/nStandard: IEEE 802.3 uViteza de ..
-28%
Access point D-Link DAP-1665 , Interior , 802.11 a/b/g/n/ac , Gigabit , 1200 Mbps , Alb
Access point D-Link DAP-1665 , Interior , 802.11 a/b/g/n/ac , Gigabit , 1200 Mbps , Alb
449,00RON 325,00RON
Montare: interior    Conector retea: 1x RJ-45Standard: IEEE 802.11 a/b/g/n/acStandard..
-37%
Access point D-Link DAP-2020 , 300 Mbps , Alb
Access point D-Link DAP-2020 , 300 Mbps , Alb
159,00RON 100,00RON
Montare: interiorConector retea: 1X RJ-45Standard: IEEE 802.11 b/g/nViteza de transfer: 10/100 MbpsR..
Afişare 1 - 15 din 3191 (213 pagini)

Avantaje Cumperi-Orice.RO

Cumperi Orice - Magazinul tau on-line © 2020

Contactează-ne