Categorii

Filtre

Preţ
Arie: RON - RON

Pareri clienti

D-Link

Sortare după:
-72%
Accesoriu retea D-Link DEM-310GT SFP la 1000BaseLX
1.301,00RON 365,00RON
Modul opticConector Duplex LCFull duplex operation802.3x flow control supportFiber type: 9um single-..
-15%
Accesoriu retea D-Link DEM-311GT Mini-GBIC SFP la 1000BaseSX
311,00RON 265,00RON
Modul MiniGBICConector LCViteza port 10/100/1000 MbpsDimensiuni 5.72x1.38x0.85 cmGreutate 18 grame..
-14%
Accesoriu retea media convertor D-Link DMC-300SC Multimode 10/100 la 100BaseFX
453,00RON 389,00RON
Modul Multimode media convertorInterfata 1X SCPorturi LAN 1X RJ-45Viteza transfer 10/100 MbpsSemnal ..
-36%
Access point D-Link DAP-1360 , Interior , 300 Mbps , 802.11 b/g/n , Negru
199,00RON 128,00RON
Montare: interiorConector retea: 1X RJ-45Standard: IEEE 802.11 b/g/nStandard: IEEE 802.3 uViteza de ..
-27%
Access point D-Link DAP-1665 , Interior , 802.11 a/b/g/n/ac , Gigabit , 1200 Mbps , Alb
Access point D-Link DAP-1665 , Interior , 802.11 a/b/g/n/ac , Gigabit , 1200 Mbps , Alb
449,00RON 329,00RON
Montare: interior    Conector retea: 1x RJ-45Standard: IEEE 802.11 a/b/g/n/acStandard..
-31%
Access point D-Link DAP-2020 , 300 Mbps , Alb
Access point D-Link DAP-2020 , 300 Mbps , Alb
159,00RON 110,00RON
Montare: interiorConector retea: 1X RJ-45Standard: IEEE 802.11 b/g/nViteza de transfer: 10/100 MbpsR..
-12%
Access point D-Link DAP-2230 , Interior , 802.11 b/g/n , 300 Mbps , Alb
Access point D-Link DAP-2230 , Interior , 802.11 b/g/n , 300 Mbps , Alb
325,00RON 285,00RON
Montare: interiorConector retea: 1X RJ-45Standard: IEEE 802.11 b/g/nStandard: IEEE 802.3 afViteza de..
-10%
Access point D-Link DAP-2310 , Interior , 802.11 b/g/n , 300 Mbps , Negru
364,00RON 329,00RON
Montare: interiorConector retea: 1X RJ-45Standard: IEEE 802.11 b/g/nStandard: IEEE 802.3 u/abViteza ..
-29%
Access point D-Link DAP-2360 , Interior , 300 Mbps , 802.11 b/g/n , Alb
Access point D-Link DAP-2360 , Interior , 300 Mbps , 802.11 b/g/n , Alb
779,00RON 555,00RON
Montare: interiorConector retea 1X RJ-45Standard: IEEE 802.11 b/g/nStandard: IEEE 802.3 u/afViteza d..
-28%
Access point D-Link DAP-2660 , Exterior , Gigabit , 802.11 a/b/g/n/ac , Dual Band , 1200 Mbps , Alb
Access point D-Link DAP-2660 , Exterior , Gigabit , 802.11 a/b/g/n/ac , Dual Band , 1200 Mbps , Alb
775,00RON 555,00RON
Montare: exteriorConector retea: 1x RJ-45Standard: IEEE 802.11 a/b/g/n/acStandard: IEEE 802.3 u/ab/a..
-21%
Access point D-Link DAP-3320 , Exterior , 300 Mbps , Alb
Access point D-Link DAP-3320 , Exterior , 300 Mbps , Alb
440,00RON 349,00RON
Montare: exteriorConector retea: 1X RJ-45Standard IEEE: 802.11 b/g/nStandard IEEE: 802.3 u/afViteza ..
-25%
Access point wireless D-Link DAP-2610 , Dual Band , 1300 Mbps
Access point wireless D-Link DAP-2610 , Dual Band , 1300 Mbps
635,00RON 475,00RON
Montare: interiorConector retea: 1x RJ-45Standard: IEEE 802.11 a/b/g/n/acViteza de transfer: 10/100/..
-35%
Adaptor wireless D-Link DWA-131 , USB 2.0 , 300 Mbps , Negru
Adaptor wireless D-Link DWA-131 , USB 2.0 , 300 Mbps , Negru
65,00RON 42,00RON
Montare: externaInterfata: USB 2.0Viteza wireless: 300 MbpsStandarde wireless: IEEE 802.11 b/g/nAnte..
-27%
Adaptor wireless D-Link DWA-172 , tip antena , USB 2.0 , 600 Mbps , Negru
Adaptor wireless D-Link DWA-172 , tip antena , USB 2.0 , 600 Mbps , Negru
155,00RON 113,00RON
Montare: externaInterfata: USB 2.0Viteza wireless: 600 MbpsStandarde wireless: IEEE 802.11 a/b/g/n/a..
-36%
Adaptor wireless D-Link DWA-182 , 1200 Mbps , USB 3.0 , Dual Band , Negru
220,00RON 140,00RON
Montare: externaInterfata: USB 3.0Viteza wireless: 1200 MbpsStandarde wireless: IEEE 802.11 a/b/g/n/..
Afişare 1 - 15 din 50 (4 pagini)

Avantaje Cumperi-Orice.RO

Cumperi Orice - Magazinul tau on-line © 2020

Contactează-ne